~Elements Forever~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Elements Forever~

Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Eh, prin curte...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Rose

Rose


Mesaje : 50
Data de înscriere : 11/09/2010

Eh, prin curte... Empty
MesajSubiect: Eh, prin curte...   Eh, prin curte... Icon_minitimeDum Sept 12, 2010 1:01 am

Am privit in jur, intinzandu-ma. Mi-am asezat kimonoul si m-am urcat intr-un copac din curtea scolii, bucurandu-ma de galagie. M-am intins, confortabil pe o creanga si am inchis ochii.
Sus In jos
Sora

Sora


Mesaje : 690
Data de înscriere : 10/09/2010

Eh, prin curte... Empty
MesajSubiect: Re: Eh, prin curte...   Eh, prin curte... Icon_minitimeDum Sept 12, 2010 1:18 am

Iesisem in curte bucurandu-ma de pauza.Ma asez la umbra unui copac asteptand sa se termine pauza ca sa chiulesc si sa nu-i aud vocea idioata si cu precipitatii a domnului de fizica.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 521
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 29

Eh, prin curte... Empty
MesajSubiect: Re: Eh, prin curte...   Eh, prin curte... Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 2:48 pm

Alerg spre Sora si o sperii
-BAU!!!Buna,Sora!ce faci aici e cam tarziu o sa intarziem la fizica
Sus In jos
Sora

Sora


Mesaje : 690
Data de înscriere : 10/09/2010

Eh, prin curte... Empty
MesajSubiect: Re: Eh, prin curte...   Eh, prin curte... Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 3:28 pm

-Hi hi!Pai stau sa chiulesc,nu imi prea place fizica oricum.zic facandu-i semn cu mana in semn de salut.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 521
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 29

Eh, prin curte... Empty
MesajSubiect: Re: Eh, prin curte...   Eh, prin curte... Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 9:21 pm

-Mie imi place muuult..da' acum sunt cam plictisita si nu am chef de nimic care are legatura cu scoala...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Eh, prin curte... Empty
MesajSubiect: Re: Eh, prin curte...   Eh, prin curte... Icon_minitime

Sus In jos
 
Eh, prin curte...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Elements Forever~ :: Academie :: Curtea scolii-
Mergi direct la: