~Elements Forever~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Elements Forever~

Anime RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 An AnGeL HeRe....(privat stie cine)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:33 am

Intrand in noua mea locuinta...care era un camin cred dupa cum arata....Urc pe scari pana la primul etaj apoi incep sa imi caut camera mea.....Care din cate informatii mi-a dat proprietarul avea numarul 17....
Plimbandu-ma pe hol ma uit in stanga si in dreapta pana ce am gasit camera care se afla chiar in capatul coridorului de la etajul 1...Imi las bagajele jos si bag cheia in usa.....
Intrand si inchizand usa dupa mine imi las bagajele chiar la intrare si intru in camera,apoi in bucatarie,apoi baie....pana verific toata incaperea....uitand de bagaje ma arunc pe pat si incep sa ma uit prin camera....Dupa care imi deschid noul calculator cu dorinta de a vorbi cu cineva...
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:34 am

Auzisem ca avem vecini noi asa ca ma duc la usa si bat cu putere ca sa ma asigur ca ma aude...eam putin cam nervos oricum.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:39 am

Pe langa muzica pe care o ascultam in casti...auzeam un bubuit si nu cred ca era de la muzica....
Imi dai jos castille si stau sa vad daca mai aud ceva si chiar asa era....erau batai puternice in usa....sincer ma gandeam ca a venit politia....si ma gandeam la tipul ala pe care l-am violat acu 2 seri da nu conta...
Ma indrept catre usa si o deschid dand peste un tip misto cu parul rosu ca o vulpe...
-Salut prietene...intra....ii spun in timp ce ii fac loc sa intre in noua mea "casa"
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:42 am

-Oh yo! scuze ca ti-am rupt usa. spun aratand spre gaura usa indoita.
-Vroiam sa vad daca e ceva distractie pe aici ca mor. spun in timp ce intru apoi inchid usa cu piciorul da fara sa vad bagajele dintre picioarele mele,cad direct in nas.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:47 am

Incepand sa rad cu gura pana la urechi cand cazuse tipul si acelasi timp cerandu-mi scuze...incerc sa il ridic si il apuc din greseala direct de barbatie....inrosindu-ma...incercand sa schimb subiectu' ii spun:
-Scuze tocmai am venit de un sfert de ora si am uitat bagajele in usa....continuandu-ma sa ma uit fix la el....."Ohoo e destul de mare" imi zic in gand
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:50 am

-Da sa stii ca nu am observat deloc. ii spun sarcastic uitandu-ma in ochii lui si rosind totusi in obraji.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:53 am

Uitand ca prostu sa imi indepartez mana de pe zona lui.....si dandu-mi seama numai dupa cateba minute...ma gandesc"asta nu zice nimic ca vede ca tin mana chiar acolo" uitandu-ma in ochii lui rosii ca 2 rubine....off al naibii trebe yo sa fiu BI....dar chiar imi placea sa fiu asa
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:56 am

-Vrei sa ma ajuti sau ma lasi sa ma descompun aici? il intreb ironc in timp ce ma ridic in coate.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 5:00 am

Luandu-l de momite exact asa cum stateam de 20 de minte il trag in sus.....
-Intra in camera si fa-te comod eu trebuie sa imi iau bagajele ca sa nu isi mai rupa cineva gatu ca de exemplu eu....
Tot rosu in obraji fiind
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 5:01 am

Ma ridic de jos scuturandu-ma pe tricou apoi uitandu-ma la el
-Siiii...cum te cheama? il intreb plictisit in timp ce ma pun pe pat.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 5:04 am

Uitandu-ma la el cum se aseaza pe pat apoi luand bagajele de jos si aruncandu-le langa birou...Ma asez pe scaun si imi deschid camasa pentru ca imi era foarte cald...
-Ma cheama Andy Maxwell...spune-mi Andy sau ce porecla imi gasesti tu....
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 5:07 am

-Andy huh? misto...al meu e Fox da stai linistit ca nu musc. ii spun in timp ce ma stergeam pe frunte.
-Da ce ai facut? a dat drumu la calorifer?....suntem in vara. spun desfacandu-ma la fermoarul bluzei.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 5:09 am

Aducandu-mi aminte....trebuia sa il intreb......
-Ce element esti?intrebandul disperat pentru ca daca 2 elemente de foc se atingeau si simteau ceva unul pentru altul incepeau sa arda pana cand nu terminau o partida buna....
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 5:13 am

-Foc...da nam ce comenta...tu? il intreb curios desfacandu-mi bluza de tot.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 5:19 am

Urmandu-i exemplul dadum-i si eu camasa jos incep sa ii povestec ca daca 2 elemente de foc se atingeau si simteau ceva unul pentru altul incepeau sa arda pana cand nu terminau o partida buna....
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 2:21 pm

Am rosit putin cand auzeam despre ce vorbea baiatul dar apoi ma linistesc uitandu-ma curios la el.
-Stiu ce vrei sa insnuezi. iam spus putin indiferent.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 3:05 pm

-Ma bucur ca stii....facandu-i cu ochiul baiatului apoi ridicandu-ma de pe scaun si punandu-ma pe pat langa el
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 3:12 pm

Ma apropii de el privindu-l in ochii.
-Si ma placi acum...sau dupa ce fac asta? l-am intrebat intinzandu-l pe pat.
Ma apropii incet de el pana eram foarte apropae de el, apoi il sarut putin brutal.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 3:21 pm

Placandu-mi la nebunie ce facuse tipul.....era chiar ce vroiam sa fac in seara asta....
Raspunzandu-i la sarut imi deschid buzele sa ii fac loc limbii lui sa intra apoi incep sa ii deschei pantaloni ca sa ii pot da jos
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 3:30 pm

Nu ripostez in schimb ma eliberez din sarut ca sa iau o gura de aer.
-Deci? il intreb cu un zambet rautacios pe fata.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 3:35 pm

Uitandu-ma fix la el ii spun:
-Continua...ca ma incalzesc si mai rau...si da imi place de tine
Tragandul din nou catre mine si incepand alt sarut si dandui acum pantaloni jos
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 3:50 pm

Nu refuz sarutul dar incerc sa-i desfac si eu pantalonii apoi ii dau incet jos. Pana la urma reusesc dar cu greu,ma opresc din sarut ca sa mai iau o gura de aer.
-Nu-i rau...spun cu un zambet satisfacut.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 3:57 pm

-Stiu....ma pricep piciule nu gluma.....dandui acum si boxeri jos.....
Apoi incepand sa ii frec barbatia cu mana libera miscandu-mi mana in sus si in jos repede..
Continuand sarutul
Sus In jos
Fox
Admin
Fox


Mesaje : 687
Data de înscriere : 01/09/2010

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:14 pm

Ma pun deasupra lui incercand sa nu sfrasesc sarutul si imi pun mainile pe pieptul lui.
Sus In jos
https://elements-forever.forumgratuit.ro
Andy Maxwell

Andy Maxwell


Mesaje : 29
Data de înscriere : 10/09/2010
Varsta : 34

An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 5:28 pm

Incepand sa ma joc cu limba lui continui sa imi misc cealalta mana in sus si in jos repede pe barbatia lui....
Cu cealalata mana il pipaiam pe fund...
Sus In jos
Continut sponsorizat





An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Empty
MesajSubiect: Re: An AnGeL HeRe....(privat stie cine)   An AnGeL HeRe....(privat stie cine) Icon_minitime

Sus In jos
 
An AnGeL HeRe....(privat stie cine)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Elements Forever~ :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: